Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!

Teatr Nasz został założony w 1991 roku przez małżeństwo zawodowych aktorów - Jadwigi i Tadeusza Kutów. Obecnie to wyjątkowe miejsce tworzy wraz z nimi znakomity muzyk, Jacek Szreniawa.


 


Przez ponad 20 lat Teatr Nasz zrealizował ponad 40 autorskich premier, zdobywając serca wielu widzów, którzy wracają w Karkonosze, nierzadko z bardzo odległych zakątków świata, na spotkanie z dobrą piosenką, inteligentnym dowcipem i refleksją.


Scena teatru zaprasza na wieczory kabaretowe - i nie tylko - w czwartki, piątki i soboty.


 


Oprócz uczty dla ducha, jest też coś dla ciała. Teatr Nasz słynie także ze swojej restauracji, gdzie każdy z Gości może spróbować specjalności kuchni, w której szefem kuchni jest Jadwiga Kuta. Gotowanie jest wielką pasją tej wielokrotnie nagradzanej, uznanej i uwielbianej przez publiczność aktorki, dzięki czemu w wyjątkowy sposób potrafi ona połączyć klasykę smaku z kulinarną awangardą.


Po wyśmienitej kolacji na Gości czekają przytulne, ciepłe pokoje z łazienkami w apartamentowych domkach. Z okien rozpościera się kojący widok na okoliczną panoramę Karkonoszy, a kominki w salonikach sprzyjają prowadzeniu długich rozmów.


TEATR NASZ MICHAŁOWICE


ul.Kolonijna 27


58-573 Piechowice k/Szklarskiej Poręby


 


+48 502 633 518
+48 603 585 589


 


https://www.facebook.com/TeatrNaszMichalowice


www.teatrnasz.pl