Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!
Ładowanie...

Klimatyczne wakacje w Kołobrzegu!!! Zapraszamy!!!

Dodane na:
4/11/2014
Kategoria:
Dodane przez:
Lokalizacja:
Poland

Jeśli planujesz niezapomniany wypoczynek nad morzem, zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego "OLIWIA" w Kołobrzegu !!! Zapewnimy upragniony wypoczynek, relaks i rozrywkę. Poddaj się więc urokowi wolnego czasu spędzonego w klimatycznej, nadmorskiej miejscowości, jaką jest KOŁOBRZEG - kurort położony wzdłuż piaszczystej plaży. Panuje tu wyjątkowo korzystny klimat . Czyste powietrze z dużą zawartością aerozolu morskiego sprzyja leczeniu: górnych dróg oddechowych, układu krążenia, przemiany materii, alergii i chorób skóry.
Ośrodek Wypoczynkowy "OLIWIA" to kameralny obiekt zlokalizowany w zacisznej, zachodniej części Kołobrzegu, odległej zaledwie kilka minut od morza.


Niewątpliwą zaletą Ośrodka Wypoczynkowego "OLIWIA" jest panująca w nim rodzinna atmosfera. Wielu gości nieustannie do nas powraca.
Do Państwa dyspozycji oddajemy gustownie urządzone i w pełni wyposażone pokoje 1-, 2-, 3-osobowe. Ośrodek przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych, również tych poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Na terenie obiektu znajduje się: baza zabiegowa, jadalnia, świetlica, plac zabaw, miejsce do grillowania i wieczornego wypoczynku . Zapewniamy bezpłatnie miejsca parkingowe. Ponadto na terenie całego ośrodka dostępny jest bezpłatnie bezprzewodowy internet.


Ośrodek Wypoczynkowy "OLIWIA" przystosowany jest do przyjęcia gości w ramach:
- turnusów rehabilitacyjnych
- wczasów rodzinnych
- pobytów prywatnych
- wczasów z odnową biologiczną
- zgrupowań dla sportowców


Zapewniamy doraźną opiekę lekarską i pielęgniarską. Posiadamy własną bazę zabiegową, w której zabiegi wykonują wykwalifikowani fizjoterapeuci.
Wykonujemy następujące zabiegi:
- okłady borowinowe
- masaż suchy
- krioterapia
- drenaż limfatyczny
- interdyn
- ultradźwięki
- pole magnetyczne
- jonoforeza
- masaż podwodny
- laser
- sollux
- kąpiel perełkowa
- kąpiel borowinowa

Ośrodek Wypoczynkowy "OLIWIA" wpisany jest do REJESTRU ośrodków uprawnionych do przyjmowania turnusów rehabilitacyjnych pod nr OD/32/0001/12 oraz do REJESTRU organizatorów pod nr OR/32/0004/11.


Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.oliwia.kolobrzeg.pl


Serdecznie ZAPRASZAMY !!!


TEL. 94 35 172 07; 669 641 009; 695 402 564

Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej