Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!

Budapeszt, Tokaj, Eger, Godollo majówka

Dodane na:
7/04/2014
Kategoria:
Dodane przez:
Lokalizacja:
Hungary
1 DZIEŃ Przejazd z przerwami przez Polskę.


2 DZIEŃ. Dalszy przejazd przez Polskę,Czechy, Węgry do Budapesztu. Rozpoczęcie zwiedzania Budapesztu Plac Bohaterów, Opera Budapesztańska, Bazylika św Stefana. Wzgórze Zamkowe z Katedrą NMP, Baszta Rybacka, Wzgórze Gellerta przepiękna panorama miasta. Rejs statkiem po Dunaju. Spacer ulicami Starego Miasta. Czas wolny na zakup pamiątek i indywidualne zwiedzanie. Przejazd do hotelu. Nocleg.


3 DZIEŃ Śniadanie przejazd Godollo zwiedzanie letniej rezydencji królowej Sissi zamku Grassalkovich jest to przepiękną barokowa rezydencja, spacer po parku. Przejazd do Egeru do stolicy wina Egri Bikaver ( Byczej Krwi) zwiedzanie miasta Zamek, Gotycki Pałac Biskupi, Stare Miasto, Katedra, czas wolny na zakup pamiątek przejazd do hotelu w okolicach Miszkolca. Nocleg.


4 DZIEŃ Śniadanie, przejazd do Parku Narodowego Aggtelek który wpisany jest na światową listę UNESCO zwiedzanie przepięknej jaskini Bardala. Przejazd do Tokaju regionu winiarskiego który jest znany na całym świecie. Zwiedzanie piwnic Rakoczych ( za dodatkowa opłata możliwość degustacji winiarskich specjałów ) Po zakończonym zwiedzaniu wyjazd w kierunku Polski.


5 DZIEŃ Dalszy przejazd w Kierunku Polski. Zakończenie wycieczki w godzinach porannych/przedpołudniowych

Single bez dopłat!

Nie obawiaj się wysokich dopłat za pokój jednoosobowy! Wyrażając zgodę na dokwaterowanie do pokoju dwuosobowego(z osobą tej samej płci) masz możliwość zaoszczędzenia. Dopłacą tylko te osoby, które chcą mieć zagwarantowany pokój jednoosobowy. Oferta dotyczy wszystkich wycieczek i wczasów organizowanych przez Quality Travel.


miejsca odjazdów - kliknij aby otworzyć

Cena zawiera:

przejazd autokarem, wc, klima, dvd ,lub mikrobusem,opiekę pilota na całej trasie przejazdu. 2 noclegi 2 śniadania. Ubezpieczenie KL 15.000 € NNW 3000 € Bagaż Podróżny 300 €

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na terenie Węgier, oraz opłaty za przewodników lokalnych , biletów wstępu 8.000 HUF/osoba zbierane przez pilota w autokarze. Pozostałych wydatków osobistych nie ujętych w programie.

  i   lubią to.
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej