Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!

Wycieczka weekendowa do Pragi 11-13.04 !!

Dodane na:
26/03/2014
Kategoria:
Dodane przez:
Lokalizacja:
Czech Republic

rezerwuj 22-290-30-30


 


1 DZIEŃ Przejazd z przerwami do hotelu w Pradze. Zakwaterowanie. Dla zainteresowanych wieczorny spacer po Pradze. Nocleg.


2 DZIEŃ Śniadanie, zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, Zamek Praski, Hradczany, Katedra św. Wita, Stary Pałac Królewski, Bazylika Św. Jerzego, Złota Uliczka z Wieżą Daliborką, Most Karola, Rynek i Ratusz, Zegar -Orloj”, Plac Wacława, Mala Strana, Josefov- dzielnica żydowska, Rejs statkiem po Wełtawie. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie i zakup pamiątek.Wieczorem udział w spektaklu „Światło i Dźwięk” pokaz grającej Kriżkowej Fontanny, po zakończonym spektaklu wyjazd powrotny w stronę Polski.

3 DZIEŃ Przejazd przez Czechy i Polskę. Zakończenie wycieczki w godzinach porannych/przedpołudniowych.


Biuro zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie, szczególnie zmiany kolejności zwiedzania poszczególnych obiektów.

W terminie kwietniowym możliwość uczestnictwa w Wielkanocnym Jarmarku Praskim


Single bez dopłat!

Nie obawiaj się wysokich dopłat za pokój jednoosobowy! Wyrażając zgodę na dokwaterowanie do pokoju dwuosobowego(z osobą tej samej płci) masz możliwość zaoszczędzenia. Dopłacą tylko te osoby, które chcą mieć zagwarantowany pokój jednoosobowy. Oferta dotyczy wszystkich wycieczek i wczasów organizowanych przez Quality Travel.


Cena zawiera: przejazd autokarem wc, klima, lub mikrobusem, busem ( klimatyzacja ) dostosowanym do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie przejazdu, nocleg w hotelu *** w Pradze 1 śniadanie. Ubezpieczenie KL 15.000 € NNW 3000 € Bagaż Podróżny 300 €
Cena nie zawiera: Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na terenie Czech oraz opłaty za przewodników lokalnych 800 koron/os zbieranych przez pilota.Pozostałych wydatków osobistych nie ujętych w programie wycieczki. Istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji pierwszego dnia wycieczki.

  i   lubią to.
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej