Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!
Ładowanie...

Heide Park i Berlin weekend czerwcowy

Dodane na:
18/03/2014
Kategoria:
Dodane przez:
Lokalizacja:
Denmark

Cena zawiera: przejazd autokarem wc, klima, dvd lub mikrobus, bus ( klimatyzacja ) dostosowany do wielkości grupy, opiekę pilota na całej trasie przejazdu 2 Noclegi, w hotelach **/*** 2 śniadania. Ubezpieczenie KL 15.000 € NNW 3000 € Bagaż Podróżny 300 €
Cena nie zawiera: Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów na terenie Berlina oraz kosztów przewodników lokalnych 35 euro/osoba zbierane przez pilota w autokarze. Biletów wstępu do Parku Rozrywki Heide Park 26 euro od osoby dorosłej, dzieci do lat 12, 22 euro, zbierane przez pilota w autokarze. Możliwość wykupienia pakietów obiadokolacji. Pozostałych wydatków osobistych nie ujętych w programie wycieczki.


1 DZIEŃ: Przejazd z przerwami do hotelu w Berlinie. Zakwaterowanie.Dla chętnych wyjazd na wieczorny spacer po Berlinie

2 DZIEŃ: Śniadanie, zwiedzanie Berlina z przewodnikiem , Alexanderplatz, Wieża Telewizyjna, Aleja Unter den Linden, Mur Berliński, Plac Republiki, Brama Brandenburska, Reichstag, Muzeum Pergamońskie, przejazd do hotelu w okolicach Soltau. Nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie wyjazd do Parku Rozrywki Heide Park całodzienny pobyt w parku czas na zabawę i rozrywkę. Po zamknięciu Parku około godziny 20.00 wyjazd w stronę Polski.

4 DZIEŃ: Przejazd przez Niemcy i Polskę. Zakończenie wycieczki w godzinach porannych/przedpołudniowych.


http://www.qtravel.com.pl/szukaj?wycieczka=NIEMCY&... |BERLIN-HEIDE+PARK+BB


infolinia 22-290-30-30

  i   lubią to.
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej