Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!
Ładowanie...

Wycieczka do Chorwacji dla seniorów czerwiec z wyżywieniem

Dodane na:
13/03/2014
Kategoria:
Dodane przez:
Lokalizacja:
Croatia

Położenie:

Villa znajduje się na lądzie stałym , w turystycznej miejscowości Seget Donji. Oddalona jest od historycznego centrum Trogiru o około 3,5 km. Do centrum Trogiru istnieje połączenie autobusowe, w sezonie- połączenie drogą wodną- kursują tzn. taksówki wodne. Do Trogiru można też dotrzeć pieszo promenadą i częściowo główną drogą z wyznaczonym dla pieszych poboczem.

Plaża:

100m od obiektu, żwirkowa

Zakwaterowanie:

Nowoczesny budynek, posiada 68 miejsc noclegowych, W Villi znajduje się recepcja , stylowo urządzona restauracja i taras z możliwością organizowania różnych imprez i programów sportowych.


Pokoje:

Pokoje 2-os z możliwością dostawki, pokój posiada łazienkę z prysznicem, TV SAT i klimatyzację. Oprócz tego pokoje mają balkony (z wyjątkiem 2, które posiadają bezpośrednie wyjście na taras).

Sport I Rekreacja:

Istnieje też możliwość wypożyczania sprzętu wodnego, sportowego i plażowego w okolicy.

Wyżywienie:

Śniadanie i obiadokolacja napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

Do dyspozycji Gości:

Do dyspozycji gości jest Wi-Fi (dostępne w recepcji i na tarasie).


Ramowy program pobytu 9 noclegów

1 DZIEŃ : Przejazd zgodnie z rozkładem jazdy przez Polskę, Czechy.
2-10 DZIEŃ: Przejazd przez Austrie do Chorwacje do miejscowości Seget Donji. Przyjazd w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie od godziny 12.00 Wypoczynek i relaks w kompleksie Villa Kairos. Codziennie śniadanie, obiadokolacja.
11 DZIEŃ : Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi do godziny 9.00. Wyjazd w stronę Polski. Przejazd z przerwami w stronę Polski.
12 DZIEŃ Dalszy przejazd z przerwami. Zakończenie wyjazdu w godzinach nocnych.

Przejazd do Seget Donji trwa około 17-18 godzin z przerwami co 2-3 godziny.
W autokarze będzie bezpłatnie można napić się kawy lub herbaty.

Single bez dopłat!

Nie obawiaj się wysokich dopłat za pokój jednoosobowy! Wyrażając zgodę na dokwaterowanie do pokoju dwuosobowego(z osobą tej samej płci) masz możliwość zaoszczędzenia. Dopłacą tylko te osoby, które chcą mieć zagwarantowany pokój jednoosobowy. Oferta dotyczy wszystkich wycieczek i wczasów organizowanych przez Quality Travel.


Cena zawiera: przejazd autokarem wc, klima, dvd opiekę pilota- rezydenta na całej trasie przejazdu. 9 Noclegów, 9 śniadań, 9 obiadokolacji. Wycieczkę autokarową do Trogiru i Splitu. Wieczorek Dalmatyński z muzyka w ramach jednej obiadokolacji. Ubezpieczenie KL 15.000 € NNW 3000 € Bagaż Podróżny 300 €
Cena nie zawiera: taksy klimatycznej 10 euro/os Taksa klimatyczna płatna u pilota w autokarze. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo około 1,5 € osoba. Pozostałych wydatków osobistych nie ujętych w programie.


22-290-30-30


http://www.qtravel.com.pl/szukaj?wycieczka=CHORWAC... |VILLA+KAIROS+HB

  i   lubią to.
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej