Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!

Twórz Wirtualne Mapy i buduj swoją pozycję w społeczności!

To proste. Za każdą aktywność przyznajemy punkty. Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów rośnie Twój poziom Aktywisty, Pisarza i Fotografa.
Punkty Aktywisty dostaje się za działania zmierzające do budowy portalu - zaproszenie nowych osób (+200), skomentowanie artykułu, zdjęcia bądź wątku w forum (+20), stworzenie strony, wydarzenia czy ogłoszenia (+50, + 20, + 20).

Punkty Pisarza otrzymuje się za dodawanie treści do portalu. Możesz je otrzymać za zaakceptowany artykuł (+1000), lub za założenie nowego wątku na forum bądź wpisu na blogu (+100).

Punkty Fotorgafa otrzymuje się dzięki dodawaniu zdjęć (+5).

Dodatkowo punkt (+1) otrzymuje się w odpowiedniej kategorii za to, że ktoś pulubił Twoje zdjęcie, artykuł, bloga, itd.

Dzięki punktom w odpowiednich kategoriach szybko zorientujesz się w czym specjalizuje się Twój rozmówca na forum, czy należy tylko do czytaczy, czy również twórzy Wirtualne Mapy.

Twórz Wirtualne Mapy i odbieraj nagrody!

Wspólna pula punktów służy również do odbierania nagród. Jeśli uzbierasz wystarczającą ilość punktów we wszystkich kategoriach, możesz zgarnąć jedną z poniższych nagród!

Zaglądaj tu często - nagrody będą zmieniać się systematycznie!

Posiadasz punktów.

Smycz WirtualneMapy.pl
Smycz WirtualneMapy.pl

Piszesz i czytasz WM, i chciałbyś/ chciałabyś mieć mały gadżecik związany z portalem - oto on, smycz z naszym logotypem. Jedyna i niepowtarzalna...

Koszt - 5000
Torii
Torii

5 numerów Torii - czasopisma miłośników Japonii. Wydawnictwo Kirin przekazało numery najciekawsze pod podróżników. Zachęcamy!

Koszt - 15000
Książka - 52 Wyśnione Weekendy
Książka - 52 Wyśnione Weekendy

Fantastyczna książka 52 Wyśnione Weekendy - pomysły na podróże po całym świecie. Dokładne opisy, praktyczne porady - wszystko co można zobaczyć w weekend od Krakowa po Australię.

Koszt - 20000
Książka - 100 Wspaniałych Podróży
Książka - 100 Wspaniałych Podróży

Wydawnictwo [b]National Geographic[/b]. 200 stron o podróżach. Z tej pozycji dowiesz się jak jeździć koleją transsyberyksją, prześledzisz podboje Aleksandra Wielkiego, poczytasz o wątkach podróżniczych w powieściach i zobaczysz szlaki pielgrzymek. Wiele wiele dobrych informacji.

Koszt - 20000