Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!

Kompas Travel

Biuro podróży

Rozwijaj z Nami Pasję Podróżowania...


Nasz fanpage: https://www.facebook.com/BiuroPodrozyKompasTravel


Jako biuro podróży prowadzimy działalność na rynku turystycznym oferując klientom szeroki wachlarz usług turystycznych. Pośredniczymy w sprzedaży imprez turystycznych największych i najbardziej znanych organizatorów, takich jak Sun&Fun,Net Holiday,Best Reisen, Ecco Holiday, Lekier, Fun Club, Viva Club, Citron Travel, Logos Travel i in. Od początku jego funkcjonowania staramy się proponować klientom profesjonalną i ciekawą cenowo ofertę.
W naszym biurze znajdą Państwo wczasy pobytowe, wycieczki objazdowe: autokarowe i lotnicze, kolonie oraz obozy dla dzieci i młodzieży, kursy językowe oraz ubezpieczenia turystyczne. Prowadzimy również sprzedaż biletów: autokarowych, promowych oraz lotniczych.
Jeżeli marzycie o dalekich podróżach oferujemy wycieczki do takich krajów jak: Kuba, Dominikana, Tajlandia, Indonezja, Chiny i do wielu innych egzotycznych zakątków świata. Jeśli nie jesteś pewien czy podróżując do wybranego kraju powinieneś się zaszczepić, podejdź do biura podróży a udzielimy Ci wskazówek.
Jeśli chcą Państwo złożyć nam wizytę, zapraszamy do odwiedzenia nas.
Zapewniamy, iż nasze biuro podróży jest idealnym połączeniem nowoczesnych metod świadczenia usług związanych z szeroko pojętymi podróżami jak i miejscem pracy osób z wieloletnim doświadczeniem i życiową pasją związaną z podróżowaniem.
Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta spełni Państwa oczekiwania.