Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!

Nasza Gruzja

Zainteresowanym podróżą do Gruzji polecam zajrzeć na piotr-i-celina.blogspot.com

  i   lubią to.

Czyżby nikt nie był zainteresowany podróżą do pięknej Gruzji? Gdyby jednak,to przypominam http://piotr-i-celina.blogspot.com/


 

  i   lubią to.

A jak to jest mniej więcej koszt? Ile kasu trzeba żeby pojechac np na 2 tygodnie? Ze zwiedzaniem, spaniem, jedzeniem i przelotem?

My lecieliśmy LOT-em z Warszawy do Tbilisi. Kosztowało nas to w obie strony 2200 zł za dwie osoby. Z Katowic lata Wizzair do Kutaisi. Z tego co mówili ludzie wychodzi taniej. Ceny jedzenia w Gruzji są porównywalne do naszych. My jadaliśmy tam, gdzie Gruzini. Noclegów szukaliśmy tanich ale myślę, że trzeba liczyć średnio 20 lari na osobę za nocleg. W niektórych guest housach można wykupić posiłki średnio 5 lari od osoby za śniadanie lub kolację. Transport marszrutkami jest tani, ale nie wszędzie dojedziesz. My chcieliśmy oszczędzić czas i trochę pojeździliśmy taksówkami. Dobrze jest znaleźć kogoś do wspólnej jazdy i koszt rozkłada się na wszystkich. Najdroższy był przejazd pociągiem z Batumi do Tbilisi ale wzięliśmy dwuosobowy przedział sypialny za 40 lari od osoby. Jak masz jakieś pytania to pisz.

A swoją drogą superdużo fotek z Gruzji znajdziecie tu - http://wirtualnemapy.pl/foto/album/1739/ula-i-fili...

andrzej, po prostu andrzej
  i   lubią to.
Czasu GMT +1. Teraz jest 3:37.