Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!

Krakostop

Właśnie znalazłam w Internecie informacje o Krakostopie. AGH organizuje wyścig 2-osobowych drużyn z Krakowa do Verony. Słyszeliście coś? Albo braliście udział w poprzednich edycjach/edycjach innych miast? 

Potrzebuję podróży jak tlenu!
www.wokoloswiata.blogspot.com

O tym konkretnie nie słyszałem ale swojego czasu kibicowałem takiej imprezie która była robiona przez radiową trójkę. To był wyścig gdzies na drugi koniec Europy. Było trochę obostrzeń - z tego co pamiętam nie można było łapać tirów żeby ktoś za jednym zamachem nie dojechał np. do Hiszpanii. A ścigający się co jakiś czas łączyli się z radiem i wchodzili na antenę i opowiadali co u nich. Fajnie sie tego słuchało bo mieli różne przygody no i cała relacja była na żywo. Myślę że warto wystartować. Taka impreza może mieć taką zaletę, że jest częściowo w jakis sposób kontrolowana przez organizatorów. Więc jeśli tak jak kiedyś pisałaś planujecie z koleżanką pierwszą wyprawę wakacyjną to taki wyjazd jest dobry na przetarcie się. Tylko nie wiem czy dobrze zauważyłem że to sie zaczyna pod koniec kwietnia? Z pogodą może być różnie i trochę zimno. No ale na tym polega przygoda. A w dodatku to wyprawa na południeSmile 

Właśnie przede wszystkim przemawia do mnie to, że lepszej okazji na "ogarnięcie" się w stopie raczej nie będzie. Termin jak termin, zimniej niż teraz raczej nie będzie Wink Ale to już właściwie maj, więc trzeba być w dobrej myśli, że lato w końcu się u nas także pojawi. Termin idealnie mi odpowiada, bo akurat planowałam późniejszą majówkę, więc jeżeli nie zabawię za długo w Italii to zdążę wrócić. Teraz tylko szukać kogoś do pary i można ruszać ;D 

Potrzebuję podróży jak tlenu!
www.wokoloswiata.blogspot.com

Myślę że warto spróbować. Dowiedz sie tylko dokładnie jakie są warunki. Np. jak wygląda kwestia noclegów (ile kosztują, czy organizator może coś dokłada do tego) i jak jest z powrotem, tzn. czy powrót też na stopa czy impreza się kończy we Włoszech, a potem powrót wg własnego uznania (choć oczywiście można wrócić tez na stopa). Trzymam kciukiSmile 

https://www.facebook.com/krakostop - tu są detale - wygląda ciekawie Smile 

Czasu GMT +1. Teraz jest 5:20.