Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!

Dzieje Się!

Ankieta: Dzieje się! Dobry pomysł?
15/02/2013 autor:

Drodzy,

dodaliśmy nową zakładkę w menu głównym - Dzieje Się! Zakładka powstała w odpowiedzi na zgłoszenia, że czasem ciężko zorientować się co nowego dzieje się na Wirtualnych Mapach. Od teraz wystarczy kliknąć "Dzieje Się!" i można przeczytać najnowsze aktywności, zobaczyć kto dodał fotki, a kto je skomentował. Mam nadzieję, że nowość Wam się spodoba.

Uwagi i komenarze mile widziane!

pozdrowienia,

admin

Ostatnia aktualizacja 15/02/2013 7:19 przez Admin.

Właśnie weszłam na WM i szczerze mówiąc, nie bardzo wiem o co chodzi. Jak dla mnie strona była wystarczająco przejrzysta bez tej zakładki, wszystkie aktualności są na prywatnym wallu, a nowe artykuły zawsze są na stronie głównej. Jasne

"ciężko" zorientować się - wolałbym raczej słowo "trudno", niestety słowo to jest w zaniku, używają go już chyba tylko starzy górale, jak np. prof. Miodek z Tarnowskich Gór.

Ostatnia aktualizacja 22/02/2013 6:01 przez Stefan Cebula.

Kinga Ćwiklińska powiedział...

Właśnie weszłam na WM i szczerze mówiąc, nie bardzo wiem o co chodzi. Jak dla mnie strona była wystarczająco przejrzysta bez tej zakładki, wszystkie aktualności są na prywatnym wallu, a nowe artykuły zawsze są na stronie głównej. Jasne

dzięki za info - mieliśmy kilka zgłoszeń że łatwo się zgubić więc postanowiliśmy ułatwić poruszanie się po WM Smile Wiesz - w trosce o każdego użytkownika 

Czasu GMT +1. Teraz jest 17:37.