Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!

Witaj !


Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki.  Naszą firmę tworzą młodzi ludzie dla których turystyka stała się sposobem na życie. Dzięki temu wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.


Zajmujemy się obsługą wycieczek do najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc w Krakowie oraz jego okolicy. Naszą specjalizacją są głównie wycieczki do byłego Obozu Koncentracyjnego KL Auschwitz, zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce, wycieczka do jednego z najpiękniejszych miast górskich w Polsce – Zakopanego oraz usługi związane z transportem z podkrakowskiego lotniska Balice do Krakowa.


Oferta Comfort Tours Cracow jest bardzo bogata i znajdziecie w niej najciekawsze atrakcje związane z Krakowem – Szalona podróż trabantem do Nowej Huty, zwiedzanie Krakowa z najlepszymi przewodnikami w języku wybranym przez Ciebie, wycieczki rowerowe po Krakowie, Fabryka Oskara Schindlera, Rejs statkiem po Wiśle. Jak również najciekawsze miejsca w okolicy Krakowa – Ojcowski Park Narodowy, Ekscytujący spływ Dunajcem, Częstochowa - Jasna Góra, Wadowice – wycieczka śladami Jana Pawła II, Opactwo benedyktynów w Tyńcu…


Zależy nam na Waszym zadowoleniu, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do Waszych potrzeb. Jeśli masz ochotę na cos czego nie ma w naszej ofercie? Planujesz zorganizowanie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego w Krakowie?  Masz swój własny plan zwiedzania? Chcesz odkryć historię swoich przodków?Skontaktuj się z nami, zrobimy wszystko abyś był zadowolony !


Numer rezerwacji dostępny 24 godziny na dobę - 793 719 827.