Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!
Ostatnio wyświetlane przez
  • Stefan Cebula
  • Elżbieta Głąb
  • Andrzej Dzirba

Na "Noc Muzeów" jest specjalna oferta Intercity

W nocy z 18 na 19 maja 2013 tłumy miłośników sztuki jak co roku ruszą na bezpłatne zwiedzanie instytucji kultury w ramach Nocy Muzeów.


Już po raz 10. amatorzy nocnych wypraw będą mieli okazję odwiedzić instytucje kulturalne. W tegorocznej edycji „Nocy Muzeów”, która odbędzie się z 18 na 19 maja, weźmie udział prawie 150 miast. Z tej okazji PKP Intercity S.A. przygotowała specjalną ofertę „Noc Muzeów z PKP IC” dla odwiedzających muzea w Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Na jednym bilecie będzie można pojechać w obie strony!

Z ofertą „Noc Muzeów z PKP Intercity” podróż będzie łatwiejsza. Wystarczy kupić bilet na pociąg Express, Express InterCity czy Euro City w drugiej klasie do jednego z miast objętych promocją: Katowic, Poznania, Warszawy czy Wrocławia. Podczas nocnego zwiedzania należy uzyskać stempel potwierdzający udział w wydarzeniu. Bilet z pieczątką będzie uprawniał do bezpłatnego przejazdu powrotnego.


Oferta specjalna „Noc Muzeów z PKP IC” obowiązuje od/do stacji Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław,  w terminach:
•    Przyjazd w dniu 18 maja 2013 r. w godz. 10:00 – 19:00;
•    Wyjazd w dniu 19 maja 2013 r. do godz. 1400


Podróżujący z PKP Intercity na Noc Muzeów mogą otrzymać dodatkowy rabat na zakup biletów. Z 10% zniżki skorzystać może każdy kupujący bilet na minimum siedem dni przed planowaną podróżą. 

Przypominamy, że podczas muzealnych podróży można skorzystać także z Biletu Podróżnika. Oferta umożliwia nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami TLK od piątkowego wieczoru do poniedziałkowego poranka.

Z uwagi na fakt, że w tym roku, PKP Intercity wprowadziła rozwiązanie, które zastąpiło dotychczasowe rozróżnienie na bilet i miejscówkę, pasażer udający się w drogę powrotną powinien pobrać specjalny blankiet, na którym będzie miał informację o numerze miejsca w pociągu. Będzie on wydawany nieodpłatnie w kasach na podstawie podstemplowanego biletu.

Bilety na przejazdy pociągami PKP Intercity na Noc Muzeów można nabyć jedynie w kasach.


Więcej info na www.intercity.pl
Tematy: Noc muzeów
Berenika Seryczyńska
W ramach tegorocznej Nocy Muzeów Muzeum Powstania Warszawskiego organizuje grę terenową "Ułan w pomarańczarni" inspirowaną losami Jana Rodowicza "Anody". Jej uczestnicy poznają podstawy konspiracji i odwiedzą miejsca na co dzień niedostępne. Sprawdzą swoją orientację w terenie, poćwiczą spostrzegawc...
  • 10/05/2013
  • ·
  • Lubię
  • ·
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej