Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!
Ostatnio wyświetlane przez
  • Berenika Seryczyńska
  • Stefan Cebula

Pielgrzymuj turysto

Zbliża się sezon letni, a wraz z nim obserwujemy gwałtowny rozrost całego wypoczynkowego szaleństwa, wzmożoną aktywnośc reklamową biur podróży kuszących "atrakcyjnymi" cenami zaczynającymi się od kilku tysięcy wzwyż, działa jakaś presja coby jak najszybciej zaplanować sobie urpagniony urlop.


No tak, ale od czego zaczać? Okazuje się, że nie stać nas na eksluzywną wycieczkę objazdową, ani tym bardziej na lenistwo nad oceanem, więc co zrobić? Pozostaje alternatywa samodzielnej, w domysle tańszej organizacji. Najpierw zacząć szukać noclegu czy zainteresować się transportem? A może poszukać ciekawych zabytków w okolicy? Coś przecież trzeba robić. A gdzie zjemy, a czy właściciel nas nie oszuka..


W tym roku postanowiłam zupełnie nie zawracać sobie głowy podobnymi problemami - wystarczyło zapisać się na pielgrzymki. I tak 7 dniowy pobyt we Francji za który zapłaciłabym 2000 zł wyniesie mnie niemal o połowę taniej. Kiedy wrócę i ochłonę po kraju, w którym życie nigdy nie zamiera nawet na chwilę - planuję kolejna pielgrzymkę, tym razem pieszo.


A perspektywa wakacji 2013 roztacza się przyjemnie - pożytecznie, zdrowo tanio. Polecam zapytać w lokalnej parafii, czy nie chcieliby nam zaproponować zorganizowanego urlopu Smile

Berenika Seryczyńska
a dokąd konkretnie te pielgrzymki?
  • 25/04/2013
  • ·
  • Lubię
  • ·
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej