Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!
Zbigniew Głąb
Autor
Kategorie
Dla imprezowiczów / Dla rodziny / Dla aktywnych / Dla zmęczonych / Wydarzenia / Kultura / Rozrywka / Kulinaria / Atrakcje turystyczne / Zakupy /
Mapy
Powiększ mapę

Świąteczny jarmark czyli turystyka nie tylko zakupowa

Świąteczny jarmark czyli turystyka nie tylko zakupowa

Jeśli lubimy zakupy, tłumy ludzi i świąteczną atmosferę w połączeniu z odrobiną kultury to prawdopodobnie jarmark bożonarodzeniowy będzie dla nas odpowiednim miejscem. A w tym roku naprawdę jest z czego wybierać.

Jarmarki świąteczne stały się ostatnio coraz bardziej popularne. Bawią nie tylko dzieci ale i dorosłych, choć tych ostatnich mogą przyprawić o finansowy ból głowy. Jednak wiele osób przychodzi na jarmarki nie dla zakupów ale dla samej atmosfery - nieco tandetnej ale jednak mającej coś w sobie. A co? Aby się tego dowiedzieć zapraszam na krótki przegląd świątecznych jarmarków w Polsce. 


Wrocław


Jarmark odbywa się na wrocławskim rynku od 23 listopada do 23 grudnia w godzinach 10:00 - 21:00. Wystrój jarmarku ucieszy przede wszystkim najmłodszych. W domku Pod krasnalem czekają na nich oczywiście krasnale - latarnicy, niektóre jak na krasnala o pokaźnych - bo dwumetrowych - rozmiarach. Oczywiście nie będzie problemu z odnalezieniem reniferów i sań Mikołaja. Miłośnicy bajek mogą zajrzeć do Bajkowego Lasku, gdzie spotkają m. in. Calineczkę, Pinokia i Kota w butach.

Galerie

916945_47085497
427685_22103901
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej