Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!
Robert Mirończyk
Autor
Kategorie
Dla lubiących zwiedzać / Dla imprezowiczów / Dla rodziny / Dla globtroterów / Dla zmęczonych / Dla aktywnych / Wydarzenia / Przyroda / Kultura / Rozrywka / Sport / Atrakcje turystyczne / Podróżowanie i transport /
Mapy
Powiększ mapę

Szczawnica - miasto uzdrowiskowe w górach

Szczawnica - miasto uzdrowiskowe w górach

Szczawnica, to niewielkie górskie miasteczko zlokalizowane w Beskidach Zachodnich, nad potokiem Grajcarkiem. Miasto administracyjnie wchodzi w skład województwa małopolskiego i powiatu nowotarskiego.

 Turysta, który bardzo lubi wyjazdy na wakacje, czy urlop w góry, ma przeważnie do wyboru wiele miast położonych na południu Polski, które w głównej mierze nastawione są na turystykę górską. Nasi rodacy, najchętniej wybieraj z pośród tych miast Zakopane, które jest najbardziej odwiedzanym miastem górskim przez rzesze turystów. Taki stan rzeczy powoduje, że to miasto jest oblegane przez wypoczywających.  Z tego faktu na ulicach tego miasta panuje duży ścisk.


Jest jednak wiele osób, które nie lubią, gdy podczas ich wypoczynku, znajduję się spora liczba postronnych ludzi. Chętnie takie osoby uciekają w inne spokojniejsze miejsca. Dlatego Szczawnica, to doskonałe miejsce dla tych osób, które nie lubią tłumów.

Tematy: Szczawnica, Polska

Galerie

Szczawnica_a8
Szczawnica_Palenica
Szczawnica_Willa_Marta
1061
Moje rodzinne strony, jednak teraz daleko mi do nich.
  • 14/11/2013
  • ·
  • Lubię
  • ·
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej