Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!
Robert Mirończyk
Autor
Kategorie
Atrakcje turystyczne / Rozrywka / Kultura / Przyroda / Dla globtroterów / Dla rodziny / Dla lubiących zwiedzać /
Mapy
Powiększ mapę

Liechtenstein - małe górskie państwo

Liechtenstein - małe górskie państwo

Jest takie małe państwo w Europie, które znajduję się w Alpach, pomiędzy Austrią a Szwajcarią. Jest tak ono małe, że ciężko znaleźć ten kraj na mapie Europy. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby znajdą te państwo bez problemu. Tym krajem, to Liechtenstein.

 Lichtenstein dla zwykłego człowieka to małe, nieznane a zarazem niewiele mówiące państwo w Europie. Wiele osób Lichtenstein, kojarzy przede wszystkim z ich reprezentacji w piłce nożnej, która za każdym razem startuje w eliminacjach mistrzostw Europy i Świata. Jednak do tej pory reprezentacja tego kraju na arenie międzynarodowej nie odniosła żadnych sukcesów.


 


Lichtenstein, to kraj podwójnie śródlądowy, czyli kraj całkowicie pozbawiony dostępu do morza i graniczący wyłącznie z państwami (Austria i Szwajcaria), które również nie posiadają takiego dostępu.

Tematy: Lichtenstein

Galerie

Vaduz_Liechtenstein
Vaduz_Liechtenstein-2
Granica_Liechtenstein
Elżbieta Głąb
Artykuł ciekawy, zachęcam do opisywania innych miejsc. Jedna rada, po napisaniu należy artykuł przeczytać i wyeliminować błędy w pisowni. Wiem, że oko autora nie wszystko dojrzy, ale zawsze coś się poprawi.
  • 18/10/2013
  • ·
  • Lubię
  • ·
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej