Zarejestruj się!
Wirtualne Mapy - społeczność turystów. Dołącz do nas aby czytać całość artykułów i komentować!
Agnieszka Luba
Autor
Kategorie
Podróżowanie i transport /
Mapy
Powiększ mapę

Czołpino – plaża nad Bałtykiem, którą pokochasz

Czołpino – plaża nad Bałtykiem, którą pokochasz

Polskie morze ostatnio nie bywa najlepszą propozycją na spędzenie wymarzonego urlopu. Decyduje o tym wiele czynników, w tym także niezbyt konkurencyjne ceny. Jednak istnieje jeszcze nad Bałtykiem wiele miejsc, gdzie warto się udać na wyczekiwany odpoczynek.

Do takich miejsc z pewnością należy Czołpino, plaże w sercu Słowińskiego Parku Narodowego. Szukasz spokoju i odpoczynku nad polskim morzem, nie lubisz głośnej muzyki, tłocznych deptaków, brudnej wody i zatłoczonych plaż z przekrzykującymi się ludźmi? Masz ochotę na urlop na bezludziu i bezpośrednie obcowanie z dziewiczą przyrodą? Jeśli tak, to Smołdziński Las będzie miejscem, które na pewno pokochasz.


Kiedy dwa lata temu pojechałam tam na wakacje z rodzicami, byłam przygotowana na monotonię i nudę. Jakie było moje zaskoczenie, gdy po kilku dniach smołdzińska plaż zachwyciła mnie bardziej niż słońce tropików. Spokojna, czysta plaża i woda oraz duża liczba Niemców, co dla mnie jako germanofilki było miłym zaskoczeniem, oraz wieczorne rowerowe wycieczki na zachód słońca i spacer wzdłuż wybrzeża.

Tematy: Polska, Bałtyk, morze

Galerie

P8051439 (2)
P8051430 (2)
P7150854 (2)
P7110626 (2)
Berenika Seryczyńska
dziękuję za ten opis uatrakcyjniający wypoczynek nad morzem! dotychczas miałam taki obraz, że pobyt nad morzem jest nudny, bo jednego dnia idzie się aż po horyzont plażą w prawą stronę, drugiego dnia w lewą stronę, trzeciego dnia odpoczywa w punkcie wyjścia, a czwartego dnia można już wracać do domu...
  • 15/08/2013
  • ·
  • Lubię
  • ·
Elżbieta Głąb
W tym roku ci co zdecydowali się na urlop nad naszym Bałtykiem nie narzekają na brak słońca i dobrej pogody.
  • 4/08/2014
  • ·
  • Lubię
  • ·
Zerknij na obrazek ...
Reload Image
... i wpisz cyferki, które widzisz w pole powyżej